DEFACTO BUSINESS ACADEMY

akdemi
DeFacto Business Academy olarak, DeFactolular’ın, şirket değerlerimizle yaşayan, liderlik vizyonu ile ilerleyen, sosyal sorumluluk bilinciyle duyarlı çalışmalar yapan; takım bilinci yüksek ve mesleki donanımı güçlü moda perakendecileri olmasını hedefliyoruz.
Hedeflerimizi hayata geçirirken “Değişim Yönetimi”, “Sürdürülebilir Büyüme” ve “Toplumsal Fayda”yı tüm faaliyetlerimizin merkezine koyuyoruz.
DeFactolular’ın memnuniyeti ve bağlılığına önem veriyoruz. “Mutluluk Bize Yakışır!” diyerek çalışanlarımızın talep ve önerileri ile proje ve uygulamaları hayata geçiriyor; işveren markamızı güçlendiriyoruz.
DeFacto Business Academy olarak;
  • DeFacto’nun vizyonu doğrultusunda organizasyonu dönüşüme ve değişime hazırlıyor,
  • Global bir marka olma stratejisi doğrultusunda, DeFacto’nun kurumsal değerlerini ve kültürünü sürdürülebilir rekabet avantajına çeviriyor,
  • DeFacto stratejik iş hedeflerinin hayata geçirilmesi için, kurumsal hafıza ve know-how transferi yapılan fonksiyonel gelişim okulları kurarak iş sonuçlarına katkıda bulunuyor,
  • Entegre İnsan Kaynakları modelimizle, DeFactolular’ın profesyonel kariyerlerini destekleyerek; üniversiteler, meslek yüksek okulları ve birçok işbirlikçimizle birlikte çeşitli gelişim projeleri ve uygulamalarını hayata geçiriyor,
  • Sektöre nitelikli insan kaynağı yetiştirerek; tedarikçilerimiz, çalışanlarımızın aileleri, müşterilerimiz, üniversiteler ve birçok STK ile kolkola çalışarak toplumsal faydayı gözetiyor; aynı zamanda işveren markamızı güçlendiriyoruz.
DeFacto’nun en kıymetli sermayesi, güçlü insan kaynağı; çalışanlarıdır.
Bu nedenle DeFacto Business Academy’nin performansının, enerjisinin, vizyonunun ve farkının tek ilhamı da DeFactolulardır.

DÜNYA’YA BAKIŞIMIZ

Vizyonumuz

Global ve fark yaratan gelişim seçenekleriyle sektörde WOW dedirten ve önde gelen bir okul olmak.

Misyonumuz

Fark yaratan eğitim, gelişim programları ve yenilikçi uygulamaları ile sektörde tercih edilen, saygın insan gücü yetiştirerek DeFacto’yu sürdürülebilir büyüme hedefi ve kurum kültürüyle uyumlu şekilde geleceğe hazırlamak.