ÖDÜLLERİMİZ

Çalışan Sağlığı Özel Ödülü

DeFacto Academy sağlıklı yaşam uygulamalarıyla Great Place To Work tarafından “Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Özel Ödülü”ne layık görülerek 2016 yılında iki ödül birden aldı.

Brandon Hall Leadership Development Award

DeFacto Academy, Brandon Hall Excellence Awards’ta “Best Advance in Leadership Development Strategy” kategorisinde “DeFacto Yeni Nesil Liderlik Gelişim Programı” ile ödüle layık görülen firmalar arasında yer aldı ve 2016’da toplam 2 gümüş ödülün sahibi oldu.

TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri

DeFacto Academy, eğitim ve gelişim alanında Türkiye’nin en prestijli yarışmalarından biri olan TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği’nin organize ettiği TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri’nde 2016 yılında, ödüle layık görülen firmalar arasında yer aldı.

Brandon Hall- İnsan Kaynakları Mükemmellik Ödülleri

Dünyanın önemli danışmanlık şirketlerinden biri olan Brandon Hall tarafından düzenlenen İnsan Kaynakları Mükemmellik Ödülleri’nde bir ilke imza atarak 2 güzel ödülün sahibi olduk. “Stratejik iş hedeflerimiz ile kurum kültürü ve değerlerimizle uyumlu özel programlar tasarlayıp şirketimizi her alanda geleceğe taşıyoruz” diyerek Yeni Nesil Liderlik projemiz ve çalışanlarımızı olumlu anlamda destekleyerek memnuniyet yaratacak faaliyetleri hayata geçirmeyi amaçladığımız “Mutluluk Bize Yakışır” programımızla sektörde bu ödülleri kazanan ilk firma olduk. Ödülü kazanmamızda en büyük role sahip olan siz değerli çalışanlarımıza gönülden teşekkür ederiz.

Dünya Kadınlar Ekonomik Forumu – Kadının Güçlendirilmesi’ne Katkı Ödülü

Dünya Kadınlar Ekonomik Forumu’nda (WEF) Mutlu Kadın Hareketi ve Kumaştan Hayaller projelerimizi anlattık ve ‘Kadının Güçlendirilmesi’ne Katkı Ödülü’ne layık görüldük. CFO’muz Önder Şenol, DeFacto Mutlu Kadın Hareketi’nin detaylarını paylaşarak, “Dünyanın yarısına, diğer yarısıyla eşit olmadığını söylerseniz hayatı yönetemezsiniz.Güçlü bir ülke inşa edemez, demokratik bir ortam oluşturamaz ve ekonomik olarak kalkınamazsınız” şeklinde konuştu.

Game Changers Turkey 16

DeFacto Academy, iş dünyasının büyük ses getiren yarışması “Game Changers Turkey”de 2015 yılında, ödüle layık görülen firmalar arasında yer aldı. Academy, MCT tarafından organize edilen yarışmada “İletişim” kategorisinde Game Changers ödülünü ezber bozan ve oyunu değiştiren projemiz “Depar TV”uygulaması ile aldı.

 

 

 

ÖSGD En Yaratıcı Gönüllülük Projesi

DeFacto – Biz de Ailedeniz Projesi

Özel Sektör Gönüllüleri Derneği (ÖSGD) tarafından gerçekleştirilen Gönülden Ödüller’de, DeFacto Academy Sosyal Farkındalık Gelişim Programı’nın bir ürünü olan Biz de Ailedeniz projesi ‘En Yaratıcı Gönüllülük Projesi’ ödülünü aldı.Çevreye ve İnsana Duyarlıyıx değerimizden esinlenerek hayata geçirilen proje KAÇUV’un 2.Aile Evi Projesi’ne destek sağlamayı amaçlıyor.Projede emeği geçen ve destek veren tüm çalışma arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizle…

Stevie Awards Bronze Winner – Çalışan Bağlılığı Başarısı

Dünyanın en prestijli ve en etkili uluslararası iş ödülleri programlarından olan Stevie Awards, her yıl dünyada kabul görmüş başarılı kurumları ve yöneticileri farklı kategorilerde ödüllendiriyor. DeFacto olarak “Çalışan Bağlılığı Başarısı” kategorisindeDeFacto Academy’nin hayata geçirdiği “Mutluluk Bize Yakışır” projesiyle Bronz ödülün sahibi olduk! Ödülü kazanmamızda rolü olan tüm çalışma arkadaşlarımıza gönülden teşekkür ederiz. Birlikte daha nice başarılara…

 

Great Place To Work Turkey

DeFacto Academy, Great Place To Work’ün 25 yılı aşkın süredir 53 farklı ülkede  düzenlediği “En İyi İşverenler” araştırmasında, 2016 yılında, ödüle layık görülen firmalar arasında yer aldı. Academy, “çalışanların yöneticilerine güvendiği; yaptıkları işten gurur duyduğu ve birlikte çalıştığı takım arkadaşlarından keyif aldığı işyerleri”nin belirlendiği yarışmada “2000 üstü çalışana sahip firma” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Brandon Hall Workforce Management Award

DeFacto Academy, eğitim ve gelişim alanında dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan ve 20 yılı aşkın süredir 80’in üzerinde farklı ülkeden 1000’in üzerinde kurumun katıldığı Brandon Hall Excellence Awards’ta, 2016 yılında, “Best Unique Workforce Management Program” kategorisinde “Mutluluk Bize Yakışır!” uygulaması ile ödülün sahibi oldu.