Personal Fit: İngilizce’den design thinking’e, astrolojiden, kahve eğitimine kadar kişisel gelişimimiz ve merak ettiklerimiz için eğitim ve atölyeler.
Yetkinlik Eğitimleri: Bireyselleştirilmiş Öğrenme ile DeFactolular Olarak Kendi Gelişim Programlarımızı Tasarlıyoruz!
Bireyselleştirilmiş öğrenme;
katılımcının, kendi öğrenme yolculuğunda aktif olarak rol aldığı,
gelişim ihtiyacına, kendi hız ve seviyesine  yönelik gelişim olanağı yaratan,
anlamlı ve zengin kaynaklı öğrenme araçları arasından seçim yapmasını gerektiren bir öğrenme çeşididir. Bireysel ihtiyaçlara özel olduğu için daha hızlı ve sonuç odaklı bir gelişim sunar.
Çalışanlarımız geliştirmek istedikleri yetkinlikleriyle ilgili e-eğitimler, videolar, sınıf içi eğitimler, makale, kitap ve film önerileri vb.farklı gelişim araçlarından, kendi gelişim ihtiyaçlarına göre bir program oluşturabilirler.
Hobi Atölyeleri: Hobi Atölyeleri ile sanatı, yaratıcılığı bir araya getirerek, insanların varoluş sebebi olan özgür ruhlarına dokunarak çalışanlarımızın hayatlarına renk katmayı amaçlıyoruz..
Yabancı Dil Gelişimi: Çalışanlarımızın her yönden kişisel gelişimlerine önem vermenin yanı sıra şirketimizin stratejik odak alanlarından olan globalleşme ve dijitalleşmeyi merkezine konumlandırarak DeFacto Business Academy olarak bireylerin yabancı dil gelişimleri için dijital online dil gelişimi araçlarından faydalanıyor, tüm çalışanlarımızı Busuu sosyal dil öğrenme platformundan faydalanmasını teşvik ediyoruz..
Merkez’de görev yapan yönetici ve üzeri çalışanlarımız için ise farklı seviyelere göre planladığımız sınıf içi İngilizce kurslarımızla, yöneticilerimizin İngilizce gelişimini destekliyor, daha akıcı ve özgüvenli bir şekilde İngilizce konuşmalarını sağlıyoruz.